Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z nami! arrowRight

Dołącz do nas

Logo Facebook Logo LinkedIn

Dowiedz się wiecej o nas i co kryje się za „Q”.

Składanie zamówień? Realizacja dostaw? Odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Informacje na temat otrzymanych funduszy unijnych.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do naszego zespołu.

Poznaj naszą linię produktową

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Napisz zadzwoń

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak złożyć zamówienie?

Nie wiesz, jak złożyć pierwsze zamówienie w QMERIC? Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub przycisku zapytaj o produkt, który znajdą Państwo na stronie każdego produktu. Po otrzymaniu wiadomości od Państwa nasz opiekun skontaktuje się, odpowie na wszystkie pytania i pomoże sprawnie i profesjonalnie przejść przez cały proces zakupowy.

 

Jeżeli składali Państwo już u nas wcześniej zamówienie, wystarczy, że skontaktują się Państwo ze swoim opiekunem, który pomoże złożyć kolejne zamówienie.

Chcę złożyć kolejne zamówienie – jak to zrobić?

Jeżeli chcą Państwo złożyć kolejne zamówienie produktów z oferty QMERIC sp. z o.o., prosimy o kontakt ze swoim opiekunem lub napisać do nas poprzez formularz kontaktowy.

Co zyskam, nawiązując długoterminową współpracę z QMERIC sp. z o.o.?

Stała współpraca z QMERIC to wiele korzyści dla Państwa firmy! Gwarantujemy:

 

  • terminowe dostawy, zgodne z określonym harmonogramem,
  • większą elastyczność w zmianie wielkości zamówienia oraz w dostosowaniu produktu do własnych potrzeb,
  • wygodną opcję płatności ratalnej,
  • pewność, że produkt przygotowany został specjalnie dla Państwa.

Ponadto, jako nasz stały klient, zyskują Państwo pewność, że produkt został przygotowany z najwyższą starannością, a dzięki większej elastyczności podczas składania zamówienia mogą Państwo swobodnie dopasować go do potrzeb i oczekiwań.

Jaki jest czas realizacji zamówień w QMERIC sp. z o.o.?

Aby zapewnić jak najwyższą jakość tworzonych przez nas produktów, staramy się realizować wszystkie zamówienia z pełną precyzją oraz zgodnie z harmonogramem zamówień. Po dokładnym ustaleniu warunków naszej współpracy otrzymają Państwo od nas informację o czasie realizacji zamówienia. Jest on uzależniony od wielkości i rodzaju zamówienia – produkt może dotrzeć do Państwa już w ciągu kilku dni roboczych.

Jaki jest koszt dostawy produktu?

Koszt dostawy zależny jest od wielkości zamówienia oraz odległości jego wysyłki. Dokładną kwotę podajemy po szczegółowym ustaleniu warunków współpracy.

Czy dostawy z QMERIC sp. z o.o. dokonywane są w bezpieczny dla produktu sposób?

Każde z otrzymanych i realizowanych zamówień traktujemy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i precyzją. Z ogromną dbałością nie tylko skompletujemy Państwa zamówienie, ale także przygotujemy je do transportu.

 

Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, używając najwyższej jakości materiałów, dopasowanych do wielkości zamówienia. Korzystamy z praktycznych wypełniaczy, zabezpieczających folii oraz palet, które umożliwiają stabilne ustawienie produktów. Aby zwiększyć ich bezpieczeństwo, dodatkowo plombujemy także każde z opakowań.

 

Transport naszych zamówień realizowany jest wyłącznie przez duże, renomowane i sprawdzone firmy transportowe, gwarantujące najwyższą jakość świadczonych usług.

Czy możliwe jest rozłożenie płatności na raty?

W przypadku pierwszego zamówienia konieczne jest opłacenie całości przed jego realizacją. Przy kolejnym zamówieniu możliwe jest jednak bardziej elastyczne ustalenie szczegółów płatności, a po rozpoczęciu długoterminowej współpracy – dogodne rozłożenie płatności na raty.

W jaki sposób mam dokonać płatności za zamówienie?

Płatności za złożone zamówienie należy kierować na rachunek bankowy, który znajdą Państwo na swojej fakturze. Przed realizacją płatności prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności wszystkich niezbędnych danych.

Jakich opakowań do transportu używa firma?

Na każdym kroku realizacji Państwa zamówienia dbamy o jego najwyższą jakość. Wykorzystywane przez nas opakowania charakteryzują się niezbędną w tym przypadku trwałością, co oznacza, że odporne są na działanie czynników atmosferycznych oraz promieni słonecznych. Co więcej, są one wyjątkowo szczelne, dzięki czemu spełniają wszelkie niezbędne normy pozwalające na bezpieczny transport oraz zachowanie odpowiedniej jakości, konsystencji i właściwości produktu – od jego zapakowania do dostarczenia, a także przez cały czas użytkowania.

 

Nasze bezpieczne opakowania starannie dopasowujemy do zamówionego produktu oraz jego rozmiarów. Dostępne wersje to:

  • wiaderka (1 litr i 25 litrów),
  • beczki (200 litrów),
  • paletopojemniki (1000 litrów).

 

Szczególnie rekomendujemy wiaderka polipropylenowego, które gwarantują łatwy dostęp oraz swobodne dozowanie. W opisie każdego produktu dostępnego w naszym asortymencie znajdują się dostępne wersje opakowań. Jeżeli nie znajdą Państwo interesującego opakowania, prosimy o kontakt z nami.

Czym wyróżnia się firma QMERIC sp. z o.o.?

QMERIC sp. z o.o. to polska firma z siedzibą główną, produkcją oraz magazynami znajdującymi się na terenie Polski. Gwarantujemy sprawną, terminową realizację oraz dostawę zamówień.

 

Zamówienia dokonywane w polskiej firmie QMERIC, realizowane na terenie kraju, pozwalają uniknąć zbędnych i przedłużających cały proces formalności. Wszystko załatwiamy w taki sposób, aby każdy z naszych klientów był w stu procentach usatysfakcjonowany.

 

Proces produkcyjny w naszej firmie zoptymalizowaliśmy w taki sposób, aby na opracowanej przez nas linii technologicznej powstał produkt, z którego klient czerpać będzie satysfakcję. Co więcej, zastosowane przez nas procedury oraz materiały gwarantują doskonałą klasę naszych produktów. Asortyment oferowany przez QMERIC sp. z o.o. to bezpieczne produkty o najwyższej jakości.

Czym jest POLIGLIQ-T?

POLIGLIQ T to jedna z naszych linii produktowych obejmująca oligoeterole. Aktualnie znajdują się w niej takie produkty jak:

  • POLIGLIQ-T 2,
  • POLIGLIQ-T 3,
  • POLIGLIQ-T 4.

Każdy z nich został w całości opracowany przez naszych specjalistów. Szczegółowy opis każdego z nich (np. możliwe zastosowania) znajdą Państwo na qmeric.com na podstronach poświęconych poszczególnym produktom. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Czym jest POXE?

POXE to nasza linia produktowa, która obejmuje pochodne estrowe oligoeteroli. Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się wiele nowych produktów z linii produktowej POXE. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat POXE lub konkretnych produktów, prosimy o kontakt – odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszej firmy lub oferowanych przez nas produktów

NAPISZ DO NAS

Copyright © 2021 QMERIC sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Czarna strzałka