Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z nami! arrowRight

Dołącz do nas

Logo Facebook Logo LinkedIn

Dowiedz się wiecej o nas i co kryje się za „Q”.

Składanie zamówień? Realizacja dostaw? Odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Informacje na temat otrzymanych funduszy unijnych.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do naszego zespołu.

Poznaj naszą linię produktową

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Napisz zadzwoń

Nasza misja i wartości

Informacje o firmie

Grono specjalistów QMERIC

O nas

QMERIC to firma działająca w branży chemicznej dostarczająca na rynek specjalistyczne związki polimerowe. Firma rozwijana jest przez ambitnych
i kreatywnych ludzi z aspiracjami zbudowania firmy o zasięgu międzynarodowym.

Filarami naszej działalności są: stosowanie na każdym etapie produkcji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych aby oferować produkty wysokiej jakości i funkcjonalne; zapewnienie klientom najwyższego poziomu obsługi i dbałość o środowisko naturalne na wszystkich płaszczyznach działalności.

Zastosowanie POLIGLIQ-T degradowalnych polioli w firmie produkcyjnej

Misja

Tworzenie wysokiej jakości produktów zgodnych z najwyższymi normami ochrony środowiska naturalnego spełniających indywidualne oczekiwania klientów.

Wizja

Zmienić oblicze przemysłu chemicznego budując silną i innowacyjną gałąź polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Historia firmy

2012
Pod koniec 2012 roku powstała spółka, która zajmowała się realizacją prac badawczych oraz poszukiwaniem nowych rozwiązań technologicznych na zlecenie podmiotów
z różnych branż. Równolegle rozpoczęliśmy projekt badawczy polegający na poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu nieorganicznych związków chemicznych.
2019-2020
W związku z sukcesami w opracowywaniu własnej metody syntezy oligoeteroli w 2019 roku został wyodrębniony podmiot, którego celem było rozwijaniu projektu. Spółka otrzymała grant, który pozwolił na zintensyfikowanie prac badawczo-rozwojowych nad własną technologią syntezy oligoeteroli.
2020-2021
Zakończenie prac z sukcesem nad opracowaniem własnej technologii produkcji oligoeteroli pozwoliło firmie pozyskać finansowanie na dalszy rozwój. Spółka zmieniła nazwę na QMERIC co miało podkreślić nowy etap w historii firmy. Substancje produkowane przez Spółkę oferowane są pod marką POLIGLIQ-T.
Teraz
Trwają prace nad dwiema nowymi liniami produktowymi, które będziemy mogli wkrótce zaoferować: poliglicerynę o wyższej czystości, która pozwoli nam wejść na nowe rynki oraz pochodne poligliceryny, które umożliwią dostarczanie klientom jeszcze bardziej zindywidualizowanych produktów.

Napisali o nas m.in.:

Logotyp inwestycje niebieski tekst
Logo wyborcza.biz
Logo Chemia i Biznes
Logo Puls Biznesu
Mam startup
Logo Money.pl
Logo Wirtualne Kosmetyki

Rozwijaj się z nami

Kreatywność, wiedza, umiejętność pracy w zespole i analityczne myślenie to cechy, które bardzo cenimy i na ich podstawie budujemy najlepszy zespół w branży. Jeśli te cechy opisują Ciebie to sprawdź nasze oferty pracy i kogo aktualnie poszukujemy.

Więcej
Uścisk dłoni w rozmowie biznesowej

Copyright © 2021 QMERIC sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Czarna strzałka